Moja Praktyka

michal-mucha-poznan-skorzewo-fizjoterapia

Kompleksowe podejście do źródła Twojego problemu!

michal+mucha+fizjoterapia_chiropraktyk-skorzewo

Cześć! Nazywam się Michał Mucha.
Pomagam Skutecznie Zmniejszyć Ból Pleców!
Pomogę i Tobie!


Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej
Fizjo Manufaktura
ul. Gryfińska 1
Poznań (Ławica)

Zastanawiasz się, kim jestem? Przede wszystkim osobą, do której warto się zwrócić o pomoc, kiedy czujesz, że coś Cię boli!

Jestem terapeutą manualnym, fizjoterapeutą i naturopatą. Stawiam zdrowie na pierwszym miejscu i zawsze staram się dotrzeć do przyczyny jego pogorszenia.  W pracy wykorzystuję szeroko pojętą terapię manualną; praktykę łączę z wiedzą zdobytą na licznych kursach, m.in.: terapii nerwowo-mięśniowej, igłoterapii, terapii manualnej, pinoterapii, terapii wisceralnej, masażu tkanek głębokich, terapii punktów spustowych.

Zawsze staram się spojrzeć na problem całościowo, aby znaleźć pierwotną przyczynę dolegliwości bólowych i złego samopoczucia. Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia, mogę pomóc Ci w walce o Twoje zdrowie!

terapia manualna; fizjoterapia, Poznań
pinopresura, Poznań, fizjoterapia, terapia manualna, fizjoterapeuta, ból kregoslupa
terapia wisceralna, fizjoterapia, bol kregoslupa, Michał mucha
pinopresura, Poznań, fizjoterapia, terapia manualna, fizjoterapeuta, ból kregoslupa, igłoterapia,


Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej
Fizjo Manufaktura
ul. Gryfińska 1
Poznań (Ławica)

bol+plecow+chiropraktyka+rwa+kulszowa

Jak pracuję?

Indywidualna terapia Pacjenta w gabinecie to właściwy sposób na pozbycie się dolegliwości bólowych.

Stawiam duży nacisk na precyzyjną diagnostykę oraz terapię. Atmosfera, szacunek oraz zrozumienie pacjenta to kolejne elementy, o które dbam! Tak aby proces powrotu do zdrowia przebiegał jak najefektywniej!

Uważam, że na każdy problem pacjenta należy spojrzeć indywidualnie! Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie dobrego wywiadu z pacjentem. Tylko w ten sposób mogę znaleźć przyczynę bólu lub problemu i zaproponuję odpowiednią terapię. Niestety nie ma jednej drogi, która zawsze przynosi rezultaty. Gotowe schematy pracy z każdym pacjentem w przypadku częstej jednostki chorobowej są często bezskuteczne lub przynoszą poprawę na chwilę. Szkoda czasu na takie podejście! 

Dodatkowo – proszę nie zdziw się – pracuję z całym ciałem a nie tylko z miejscem bólu. Najczęściej okazuje się, że przyczyna problemu leży w zupełnie innym miejscu – niż występuje ból. Jeśli chcesz się go trwale pozbyć, zapraszam do kontaktu – zaproponuję odpowiednią terapię!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do mnie wiadomość: michal@bolkregoslupa.pl

Chętnie odpowiem i podejmę dyskusję a jeśli będzie to możliwe, doradzę co w danym przypadku będzie najbardziej skuteczne

Do zobaczenia w Gabinecie! 
Michał Mucha