Moja Praktyka

michal-mucha-poznan-skorzewo-fizjoterapia

Kompleksowe podejście do źródła Twojego problemu!

michal+mucha+fizjoterapia_chiropraktyk-skorzewo

Cześć! Nazywam się Michał Mucha.
Pomagam Skutecznie Zmniejszyć Ból Pleców!
Pomogę i Tobie!


Gabinet Terapii Manualnej
Rehamobile
ul. Batorowska 44
Skórzewo (pod Poznaniem)

Zastanawiasz się, kim jestem? Przede wszystkim osobą, do której warto się zwrócić o pomoc, kiedy czujesz, że coś Cię boli!

Jestem terapeutą manualnym, fizjoterapeutą i naturopatą. Stawiam zdrowie na pierwszym miejscu i zawsze staram się dotrzeć do przyczyny jego pogorszenia.  W pracy wykorzystuję szeroko pojętą terapię manualną; praktykę łączę z wiedzą zdobytą na licznych kursach, m.in.: terapii nerwowo-mięśniowej, igłoterapii, terapii manualnej, pinoterapii, terapii wisceralnej, masażu tkanek głębokich, terapii punktów spustowych.

Zawsze staram się spojrzeć na problem całościowo, aby znaleźć pierwotną przyczynę dolegliwości bólowych i złego samopoczucia. Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia, mogę pomóc Ci w walce o Twoje zdrowie!

terapia manualna; fizjoterapia, Poznań
pinopresura, Poznań, fizjoterapia, terapia manualna, fizjoterapeuta, ból kregoslupa
terapia wisceralna, fizjoterapia, bol kregoslupa, Michał mucha
pinopresura, Poznań, fizjoterapia, terapia manualna, fizjoterapeuta, ból kregoslupa, igłoterapia,

 


Gabinet Terapii Manualnej
Rehamobile
ul. Batorowska 44
Skórzewo (pod Poznaniem)

bol+plecow+chiropraktyka+rwa+kulszowa

Jak pracuję?

Indywidualna terapia Pacjenta w gabinecie to właściwy sposób na pozbycie się dolegliwości bólowych.

Stawiam duży nacisk na precyzyjną diagnostykę oraz terapię. Atmosfera, szacunek oraz zrozumienie pacjenta to kolejne elementy, o które dbam! Tak aby proces powrotu do zdrowia przebiegał jak najefektywniej!

Uważam, że na każdy problem pacjenta należy spojrzeć indywidualnie! Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie dobrego wywiadu z pacjentem. Tylko w ten sposób mogę znaleźć przyczynę bólu lub problemu i zaproponuję odpowiednią terapię. Niestety nie ma jednej drogi, która zawsze przynosi rezultaty. Gotowe schematy pracy z każdym pacjentem w przypadku częstej jednostki chorobowej są często bezskuteczne lub przynoszą poprawę na chwilę. Szkoda czasu na takie podejście! 

Dodatkowo – proszę nie zdziw się – pracuję z całym ciałem a nie tylko z miejscem bólu. Najczęściej okazuje się, że przyczyna problemu leży w zupełnie innym miejscu – niż występuje ból. Jeśli chcesz się go trwale pozbyć, zapraszam do kontaktu – zaproponuję odpowiednią terapię!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz do mnie wiadomość: michal@bolkregoslupa.pl

Chętnie odpowiem i podejmę dyskusję a jeśli będzie to możliwe, doradzę co w danym przypadku będzie najbardziej skuteczne

Do zobaczenia w Gabinecie! 
Michał Mucha